На Сумщині вже є 9 хворих на коронавірус

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі МЕДИЦИНА на вчора, 29 березня 2020 року, у Сумській області зафіксовано 6 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, із них – один смертельний.

Сьогодні, 30 березня 2020 року, Центр громадського здоров’я України о 10 годині оприлюднив нові дані: на Сумщині вже є 9 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

До слова, загалом по Україні підтверджено 480 випадків COVID-19, з них 11 – летальних.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.