Хворих на коронавірус на Сумщині додається…

З’явилися оновлені дані Центру громадського здоров’я України. Відповідно них станом на 10 годину сьогодні, 29 березня 2020 року, у Сумській області зафіксовано 6 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, із них – один смертельний.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав про смерть від коронавірусу жінки із Конотопського району.

Сьогодні ж лабораторно підтверджено ще один випадок захворювання на коронавірус.

Хворим виявився 39-річний чоловік із міста Охтирка.

Відомо, що 15 березня 2020 року він повернувся з країни, де зафіксовані випадки коронавірусу.

Перебував під наглядом сімейного лікаря.

А вчора, 28 березня 2020 року, після того, як у нього з’явилися симптоми захворювання ГРВІ, чоловік звернувся до лікарні.

Проведений тест ПЛР дав позитивний результат на COVID-19.

Нині хворий перебуває на самоізоляції під наглядом лікарів, його стан задовільний. Також встановлюються особи, з якими хворий контактував…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.