За 28 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом проголосували депутати Сумської обласної ради

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО розповідав, що сьогодні, 25 березня 2020 року, під керівництвом голови Сумської обласної ради Володимира Токаря відбулася конструктивна 34 сесія Сумської обласної ради.

На ній 45 депутатів проголосували за виділення за виділення 28 мільйонів гривень КНП СОР «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З.Й. Красовицького», які використовуватимуться на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції.

До слова, на сесії начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Кравцов зауважив, що на теперішній час на Сумщині у 16 пацієнтів є підозри на коронавірус.

– У Сумській області з підозрою на коронавірусну інфекцію – 16 осіб, – сказав він. – А на 8 годину ранку було 15. 7 із них перебувають у лікувально-профілактичних закладах області, 4 – у Сумській обласній інфекційній лікарні, 1 дитина – у міській дитячій лікарні Сум, по 1 пацієнту в Буринській та Охтирській ЦРЛ, 9 осіб на самоізоляції. Стан усіх задовільний, вони перебувають під постійним наглядом. За цей час у 8 осіб діагноз коронавірусної інфекції не підтвердився. За останню добу двоє людей були виписані – один дорослий і одна дитина...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.