На Сумщині вже є 15 підозр на коронавірус

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, станом на 14 годину сьогодні, 24 березня 2020 року, в Сумській області було зафіксовано 13 хворих, у які мають підозри на коронавірус.

Про це проінформував заступник директора Сумського обласного лабораторного центру Михайло Мацюк.

Він же повідомив, що станом на 18 годину 30 хвилин у Сумській області є уже 15 людей із підозрою на коронавірус, із них – 13 хворих у Сумах: 6 – госпіталізовано, решта на самоізоляції.

Поки що не знято підозру з двох хворих – чоловіка з Бурині і жителя з Великої Писарівки, який перебуває на лікуванні в Охтирській центральній районній лікарні.

До слова, усі пацієнти з підозрою на захворювання контактували загалом із 44 людьми.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.