Керівництво Буринської центральної районної лікарні просить допомоги у боротьбі з коронавірусом…

Керівництво Буринської центральної районної лікарні звернулося до жителів та підприємців Буринщини з допомогою у боротьбі з коронавірусом…

Зокрема, наголошує, що в Буринській ЦРЛ склалась катастрофічна ситуація щодо забезпечення медичним захисним одягом, вкрай обмаль кисневих концентраторів, всього лише 2 апарати ШВЛ.

В умовах стрімкого поширення вірусу COVID-19 на території України та загрози виявлення хворих в нашому регіоні, просимо у вас фінансової допомоги для організації медичних та протиепідемічних заходів в умовах нашої лікарні.

Кошти можна перерахувати на рахунок:

UA783375680000026005300869506, код 02007495 філія СОУ АТ «Ощадбанк» МФО 337568.

На світлині: Буринська ЦРЛ.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.