У яких районах Сумщини вже є тест-системи на коронавірус…

У яких районах Сумщини вже є тест-системи на коронавірус було повідомлено сьогодні, 20 березня 2020 року, на брифінгу в Сумській обласній державній адміністрації.

–На сьогодні вже в трьох районах є швидкі тести на визначення коронавірусної інфекції, – проінформувала заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської ОДА Надія Лисенко. – Це Шостка, там придбали 50 тестів, – це найбільше. Також тести є вже в Конотопі та Кролевці…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.