Що за хвороба у Кролевці?

Після того, як було повідомлено про те, що у Центрі надання адміністративних послуг Кролевецької міської ради з 10 працюючих семеро чоловік перебувають вдома з температурою, це викликало тривогу серед містян та й деяких посадовців.

Без жодних підстав люди почали звинувачувати працівників міської ради у тому, що вони хворіють на коронавірус і розповсюджують його.

Людям, що працюють у ЦНАПі. і захворіли протягом певного періоду, встановили діагнози – сезонна гостра респіраторно-вірусна інфекція. Жоден з них не хворий на коронавірус.

Люди вдома, видужують.

Частина працівників ЦНАПу переведена на віддалену роботу, повідомляється на сторінці Кролевецької міської ради.

У зв’язку з цим, у ЦНАПі наголошують, що доки діють карантинні обмеження, людям не варто масово звертатися до центру, а лише у невідкладних справах. Усіх громадян закликають приходити лише у масках та додержуватися введених карантинних обмежень.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.