Допоможемо 21-річній Яні Малюшинській у боротьбі зі складною хворобою

Ця красуня з виразними очима – сумчанка Яна Малюшинська. Їй 21 рік. І у неї розсіяний склероз.

Розсіяний склероз – складна хронічна хвороба, що вражає зорові нерви, головний та спинний мозок, призводить до серйозних порушень й інвалідності.

Чому він виникає, хто у групі ризику та як запобігти хворобі, достеменно поки невідомо, кажуть лікарі.

Яна хворіє вже 5 років. Почалося все з того, що у неї почало двоїтися в очах. Хвороба прогресувала, і сьогодні дівчина вже не може пересуватися самостійно.

Розсіяний склероз – хвороба поки що невиліковна, але, якщо хворій людині проводиться спеціальна терапія, то розвиток недуги все ж таки уповільнюється. Якщо ж людину не лікують, то це призводить до стрімкого розвитку хвороби і передчасної смерті.

Наразі Яні дуже потрібне лікування та реабілітація у Харкові, але для цього треба мати 50 тисяч гривень. Родина, виснажена постійною боротьбою з хворобою, зараз не може самостійно знайти ці кошти.

Ми звертаємося до всіх людей з проханням про допомогу: об’єднавши зусилля, разом ми можемо назбирати ці гроші, які підтримають життя і здоров’я цієї молодої дівчини.

Підтримайте, будь ласка, коштами, репостами, розміщенням на своїх сторінках та в групах.

Давайте напередодні весняного свята разом зробимо цій дівчинці і її мамі найкращий подарунок, який тільки можна зробити.

Адже ми даруємо не гроші, ми даруємо НАДІЮ! І Всесвіт обов’язково віддячить вам за вашу доброту й милосердя.

Картка Приват Банку 4149 4993 4555 2663, Валентина Добринь, мама Яни.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.