Тетяна Головко: «В умовах реформування медицини двосторонні діалоги між місцевою владою та НСЗУ, ЦГЗ є вкрай важливими»

На Сумщині з передмоніторинговим візитом перебувають представники Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України». Мета їх візиту – оцінка спроможності КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» реалізувати заходи, що передбачені в рамках проекту «Розвиток регіональних систем громадського здоров’я».

На зустрічі за участі заступника голови сумської обласної ради Тетяни Головко, представників Центру громадського здоров’я, директора Центру соціально небезпечних захворювань та начальника профільного управління було обговорено стратегічне бачення з розбудови системи громадського здоров’я області.

Крім того, присутні мали змогу поспілкуватися щодо ролі закладів, які виконують функції громадського здоров’я у перехідний період.

Після продуктивної зустрічі представники Центру громадського здоров’я відвідали Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань задля оцінки спроможності закладу реалізувати проект.

Також Тетяна Головко зустрілася з представниками Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ.

Директор департаменту Вікторія Мілютіна розповіла про проблемні питання, які є на сьогодні при контрактуванні обласних лікувальних закладів з НСЗУ.

За її словами не всі вони готові до швидкого укладанні договорів. Затягування процесу відбувається у семи установах.

За підсумками зустрічі Управлянню майном Сумської обласної ради було надано доручення терміново зібрати інформацію від керівників ряду закладів щодо причин та шляхів вирішення проблемних питань для прискорення процесу контрактування їх установ з НСЗУ, та назвати конкретний термін усунення недоліків.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко була дуже вдячна гостям за можливість особистого спілкування на вкрай важливі теми, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

«В умовах активного реформування медицини двосторонні діалоги між місцевою владою та НСЗУ, Центром громадського здоров’я є вкрай важливими», – вважає Тетяна Головко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.