Про стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини на Сумщині

Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради, взяла участь у відкритті одноденної фахової майстерні «Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини»...

Вона відбулася сьогодні, 10 грудня 2019 року, в приміщенні обласної ради.

На захід запросили голів районів, ОТГ та керівників центральних районних лікарень, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Модератором зустрічі виступив експерт з медичних питань УАРОР, член Координаційної Ради Української Медичної Експертної Спільноти (УМЕС), член Президії Національної Лікарської ради Костянтин Надутий.

Він порушував питання реформування медичної системи, переходу від бюджетування до отримання держзамовлення, відмінності бізнес-планування комерційного і соціального підприємств, бізнес-ідеї та варіанти їх впровадження, застосування нормативно-правової бази в діяльності рад у рамках практичного впровадження законів та підзаконних актів.

«Нам необхідно проговорити на місцях виклики реформи вторинної меддопомоги в контексті децентралізації. Адже вже з 1 січня наступного року реформа вступає в дію», - наголосила Тетяна Головко.

Вона подякувала Костянтину Надутому за можливість провести фахову майстерню на Сумщині і роз’яснити деякі аспекти впровадження вторинної ланки медицини.

Зустріч проходила у рамках діалогу. Учасники заходу ставили запитання модератору, дискутували, вносили свої пропозиції та обмінювалися враженнями.

За словами в.о. голови Білопільської районної ради Володимира Відуєва, подібні зустрічі необхідні.

«У ході нашого спілкування ми більше бачимо плюси реформування медицини, говоримо про проблеми, які присутні у вторинній ланці медицини, та шляхи їх вирішення. Це живий діалог, де всі чують один одного і діляться думками. У кожного району є проблеми, вони схожі. Тож під час зустрічі ми отримали відповіді на свої запитання», - зазначив він.

Одноденна фахова майстерня «Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини» є частиною проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»(ПУЛЬС), впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.