Маргариті Смілянець, мамі 5 діток, потрібна термінова допомога на операцію

Маргариті Смілянець, мамі п'ятьох діток терміново потрібні кошти на пересадку легенів. В нашій країні допомогти не можуть.

Зробити пересадку легенів погодились лікарі з Південної Кореї.

Але сума для Маргарити просто захмарна -10500$ на обстеження і 70 000$ сама операція Діяти потрібно терміново, так як часу дуже мало.

70 000$ це попередня сума, після обстеження буде сума точна. Потрібні будуть кошти на переліт та інші затрати. Просимо допомоги для молодої мами.

Тел. для довідок: +380931540989 Смілянець Маргарита

Картка 4149 5001 4073 4305 Райфайзен Банк Аваль - Смілянець Маргарита.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.