Буринській центральній районній лікарні приходить кінець?

Про великі проблеми в Буринській ЦРЛ інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) писав неодноразово.

На жаль, вони чим далі, тим більше посилюються...

«Сьогодні бойовою реформаторською командою Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування провели консультаційну нараду в Буринській ЦРЛ. Спробували поєднати інтереси міської громади і району, який є власником лікарні. Діалог через силу вийшов, результату на жаль не буде. В Сумській області зараз чітко визначилися дві протилежні за мотивацією групи: одна сприймає реформи і довгострокові інтереси своїх жителів громад за пріоритет; інші – ставлять все це на hold як прийнято зараз модно говорити», написав на своїй сторінці в Фейсбуці Олександр Хоруженко, директор Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Кожен читач інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) може особисто зробити висновок: що чекає далі жителів Бурині та району, коли Буринська центральна районна лікарня перестане діяти…

До слова, до цього не так уже й далеко.

А ще – куди ж ведуть нинішні керманичі місто Буринь?

Юрій Бова, голова Тростянецької ОТГ, у екслюзивному інтерв'ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) сказав: «Доки я буду головою, ніколи не допущу, щоб була закрита Тростянецька центральна районна лікарня...».

До речі, Тростянецька ЦРЛ вже отримала ліцензію.

А Буринська ЦРЛ стоїть на межі закриття...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.