35-річному Охтименку Віталію потрібна невідкладна матеріальна допомога

Про допомогу добрих людей просить 35-річний Охтименко Віталій, якій опинився у скруті через нещасний випадок, який ускладнився через хронічну хворобу.

Молодий чоловік страждає на гемофілію (у нього не згортається кров), а у листопаді минулого року він ще й отримав закритий перелам стегнової кістки лівої ноги, і досі він не загоївся. «При надходженні в лікарню це була лише невелика щілина між кістками. Після знаходження на витяжки кістки розсунулися, а після зняття з витяжки я лежав тиждень, нічого не проводилося, і кістки змістилися. Під час накладення гіпсової пов'язки, лікарі не з'єднали кістки, на знімках кістки не стикаються, тобто ніяке зрощення неможливо», - розповідає Віталій.

Зламана кістка впивається в м'язи і завдає нестерпного болю. Окрім цієї проблеми, у чоловіка, через основне захворювання, є зараження гепатитом С і ушкодження ним печінки, лікарі перш ніж братись за операцію на нозі наполягають на лікуванні гепатиту, але коштів навіть на це лікування у Віталія немає.

«Зараз провели платне обстеження на віруси гепатиту С та гепатиту В. А також були закуплені матеріали для накладання пластикового гіпса, щоб зменшити страждання хлопця. Далі буде повторний телеміст з лікарями, оскільки Віталій нетранспортабельний та не може рухатися. Через пошкодження печінки вірусом гепатиту С операція буде можлива тільки після дороговартістного лікування антивірусними препаратами та гепатопротекторами, яких безкоштовно немає і які Віталій самостійно повинен буде закупити», - розповідають друзі чоловіка і просять долучитись до збору коштів.

Реквізити для допомоги:

УкрСиббанк

номер карти - 5169305203424915

Охтименко Наталія

Переказ на картку можна здійснити через будь-яку платіжну систему.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.