ТЕТЯНА ГОЛОВКО, заступник голови Сумської обласної ради: «Роменці просили про відкриття амбулаторії сімейного лікаря, їхнє прохання виконала…»

Як депутат обласної ради вчора, 12 липня 2019 року, звітувала виборцям мікрорайону Процівка у місті Ромни про виконання їх доручення, яке отримала від них два роки тому.

А просили вони мене про можливість відкриття амбулаторії сімейного лікаря у них на території.

Як депутат Радикальної партії Олега Ляшка, я звернулася за допомогою до лідера нашої партії, бо завдання не із простих, і потребувало значних коштів.

Олег Ляшко зробив все можливе, щоб до бюджету міста Ромни надійшли кошти у вигляді субвенції з державного бюджету в сумі близько 1,4 млн.грн. на встановлення модульної амбулаторії сімейного лікаря по вулиці Конотопській.

Тепер міська рада має провести тендер, і я сподіваюся, що найближчим часом сучасна амбулаторія з'явиться в цьому мікрорайоні.

Тут має бути все необхідне для роботи сімейного лікаря.

А так як для мікрорайону Процівка у місті Ромни 12 липня - це завжди храмове свято, то для гарного настрою був ще і невеличкий концерт.

Дякую депутатам міської ради Радикальної партії Олега Ляшка, які разом зі мною поспілкувалися з громадою.

Дякую творчим колективам!

І окрема подяка голові квартального комітету Вірі Михайлівні Данилко!

ТЕТЯНА ГОЛОВКО, заступник голови Сумської обласної ради, голова Сумської обласної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.