У Конотопі виявлено контрабандні ліки…

Сьогодні вночі, 7 липня 2019 року, на станції Конотоп митники провели огляд потягу «Львів-Москва».

У купе одного з вагонів під покриттям підлоги було виявлено велику партію лікарських засобів різних найменувань.

Серед них такі препарати, як Neotigason, Madecassol (дерматотропні препарати), Obsidan (бета-адреноблокатори), Casodex (протипухлинний гормональний засіб), Aldara, Pletal Zarontin, Прегніл, діетичні добавки Бетаргін, Weleda та інші.

Приблизна вартість незаконно переміщуваного товару 194 тис. грн.

Проведеними заходами було встановлено власника прихованого товару, ним виявився провідник вагону – громадянин України, який власноручно розмістив ліки під підлогою. Даний товар правопорушник не вказав в митній декларації та намагався приховати його від митного контролю.

Таким чином, громадянин порушив встановлений порядок проходження митного контролю, на нього складено протокол про порушення митних правил згідно ст.483 Митного кодексу України.

Наразі товар вилучено для визначення точної вартості та прийняття правового рішення, повідомляє прес-служба ГУ ДФС в Сумській області.

На світлині: станція Конотоп.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.