Лікарку-хабарницю суд оштрафував на … 850 гривень…

Роменський міськрайонний суд закінчив розгляд кримінального провадження стосовно лікаря-кардіолога місцевої лікарні, яка працювала головою лікарсько-консультаційної комісії і яку звинувачували в шахрайстві.

За даними слідства, у кінці серпня минулого року до підозрюваної звернувся чоловік, який мав кардіологічне захворювання: йому повинні були встановити інвалідність.

Лікарка заявила йому, що оформлення документів для МСЕК платне і коштує 3 тисячі гривень – і отримала від нього ці гроші, присвоївши їх.

Через тиждень до лікаря звернулася жінка, яка отримала компресійний перелом хребта – їй також повинні були встановити групу інвалідності. Точно таким же способом голова ВКК взяла три тисячі гривень і у неї.

Цілком можливо, що така практика тривала б і далі – але жінку затримали правоохоронці.

Під час розгляду справи лікарка визнала провину і уклала з потерпілими угоду про примирення. Суд затвердив її і засудив до штрафу в сумі 850 грн.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.