ТЕТЯНА ГОЛОВКО, заступник голови Сумської обласної ради: «Зі святом, дорогі медичні працівники!»

Сьогодні, 16 червня 2019 року, свято – День медичного працівника.

Це професійне свято всіх без винятку працівників галузі охорони здоров'я в Україні.

Щиро вітаю всю спільноту галузі охорони здоров'я!

Ваша праця – це щоденне, щогодинне, щохвилинне служіння людям!

Адже від Вашої професійності і невтомності залежить найголовніше – життя людей!

Бажаю всім медичним працівникам міцного здоров'я, родинного затишку, людської шани, щасливого і мирного життя!

Моя вдячність і підтримка завжди з Вами!

Як депутат обласної ради ніколи не була осторонь проблем медичної галузі, завжди підтримувала розвиток матеріальної бази наших медичних закладів, активно включилася в підтримку розвитку донорського руху та системи громадського здоров'я.

Зі святом, дорогі медичні працівники!

З повагою,

ТЕТЯНА ГОЛОВКО, заступник голови Сумської обласної ради, голова Сумської обласної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.