АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Зі святом, шановні працівники медицини! Дякую, що Ви з нами протягом усього життя!»

Лікувати, рятувати життя, доглядати, підтримати словом, дати надію... І ще багато чого роблять вони: лікарі, медсестри, акушери, санітари, лаборанти, фельдшери – люди в білих халатах.

Не кожен зможе робити те, що роблять працівники медицини, бо це дуже серйозно нести відповідальність за життя і здоров'я інших.

Цього дня вітаю Вас із професійним днем.

Нехай ваші старання цінять люди і держава, нехай вистачає у Вас сил і здібностей у цій важкій і такій важливій роботі.

Дякую, що Ви з нами протягом усього життя!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.