День донора – це привід зупинитись і подумати про свою роль у житті інших людей…

Адже життя безцінне.

Сьогодні ми вітали школярів, що стали переможцями обласного конкурсу «Червона лінія порятунку».

Від себе, як обласного депутата, відзначила подарунками своїх земляків - вихованців Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе Должкова Артема та Бігун Анну.

Окрема подяка вчителям і вихователям за допомогу в популяризації донорського руху серед підростаючого покоління.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради, голова Сумської обласної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

До слова, сьогодні, 14 червня 2019 року, у День донора, Тетяна Іванівна Головко теж отримала відзнаку (світлина)…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.