ТЕТЯНА ГОЛОВКО: «Арт-терапія допомагає дітям та їхнім батькам хоч трішки відволіктися від процедур, а ще є важливою складовою психологічної реабілітації»

Тетяна Головко, заступник голови Сумської обласної ради, відвідала Сумську обласну дитячу лікарню.

Тут в онкогематологічному відділенні вона разом з батьками, дітками та медичним персоналом лікарні взяла участь в одному з художніх майстер-класів «Квіткова акварель», повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Цього разу всі присутні мали змогу акварельними фарбами намалювати піони. Ініціатором та вчителем на майстер-класі виступила голова Громадської організації «Батьки онкохворих дітей» Оксана Смольникова.

«Арт-терапія допомагає дітям та їхнім батькам хоч трішки відволіктися від процедур, а ще є важливою складовою психологічної реабілітації», – зазначила Тетяна Головко.

Такі тематичні майстер-класи вже стали традиційними для дитячої лікарні, адже хворій малечі та її батькам, як нікому, потрібне позитивне мислення та підтримка. Таким же традиційним стало й відвідування цих заходів представниками Сумської обласної ради та депутатського корпусу.

Тетяна Головко обговорила з завідувачем онкогематологічного відділення дитячої лікарні Ліаною Нікітенко нагальні проблем, які наразі стоять перед лікарнею та батьками хворих.

Усі картини, що були створені на майстер-класах, займуть почесне місце на виставці, яка відбудеться 3 червня 2019 року у Сумському обласному центрі служби крові.

Саме таким чином онкохворі діти та їх батьки вирішили висловити подяку донорам, які здають кров та її компоненти для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення дитячої лікарні.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.