У Конотопі збирали кошти на закупівлю медичного кардіологічного обладнання для обласної дитячої лікарні…

Робили це в рамках 14-ої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка цьогоріч відбулась під гаслом «Дитяче серденько, живи!»

Нагадаємо, до 30 квітня 2019 року у конотопських закладах освіти, охорони здоров’я, магазинах, кафе та приватних підприємствах стояли скриньки з написами: «Серце до Серця» та «Дитяче серденько, живи!». Аби до акції долучилося якомога більше конотопців, влаштували ряд масових заходів.

Як повідомила на своїй Facebook-сторінці начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура, усього розповсюдили 45 скриньок. Впродовж акції зібрали 18 069,70 гривень. Це найбільша сума за всі роки проведення акції у Конотопі.

По завершенні акції у центрі міста влаштували фінальний концерт. Біля «Кінотеатру «Мир» виступали студенти, творчі колективи, вихованці музичних шкіл та міських будинків культури. Завершив концерт виступ кавер-гурту «Даггер» військового оркестру 58-ої ОМПБр. Ольга Качура зазначила, що концерт зібрав чималу кількість глядачів.

Як йдеться на офіційному сайті фонду «Серце до Серця», акцію проводять з 2006 року. За цей час зібрали майже 36 мільйонів гривень.

На ці кошти придбали медичне обладнання в територіальні медичні об’єднання кожної області України, повідомив https://konotop.city

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.