Буринська ЦРЛ та 18 інших медзакладів вторинного рівня Сумщини зареєстровано в органах державної реєстрації

19 закладів вторинного рівня зареєстровано в органах державної реєстрації (Сумська міська клінічна лікарня №1 та №4, дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди, стоматологічна поліклініка м. Суми, пологовий будинок м.Суми, Конотопська та Тростянецька міські лікарні, Шосткинська дитяча лікарня та стоматологічна поліклініка, Білопільська, Буринська, Великописарівська, Конотопська, Краснопільська, Кролевецька, Сумська, Лебединська, Шосткинська та Ямпільська ЦРЛ).

Не відбулися сесії місцевих рад щодо перетворення 2 центральних районних лікарень у комунальні некомерційні підприємства (Глухівська та Путивльська). Не визначилися з приводу автономізації 2 стоматологічні поліклініки (обласна клінічна та Роменська районна).

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках детально висвітлював перипетії навколо переведення Буринської центральної районної лікарні в некомерційний заклад.

Нагадаємо, що повним складом депутати фракції ВО «Батьківщина» не приходили на сесію, тому не вистачало кворуму.

Врешті-решт, і без «батьківщинців» питання було проголосовано позитивно…

На світлині: Буринська ЦРЛ.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.