Ці ліки не лікують? Навіщо їх приписують?

Фармакологічний бізнес приносить великі гроші.

Виробників медичних препаратів досить багато, і щоб якось конкурувати їм доводиться рекламувати свою продукцію. Навіть ту, ефективність якої абсолютно недоведена.

«Ессенціале». Препарат зараховують до гепатопротектора, призначеного захищати печінку. Але насправді ефект його впливу на цей орган не досліджувався. Він може бути звичайною харчовою добавкою.

«Пірацетам». Ще один препарат, який поряд з такими засобами, як «Луцетам», «Мемотропіл», «Ноотропил», «Піратропіл», «Церебро», часто викликає побічні еaфекти. Це нейрометаболічний стимулятор, призначений для надання специфічного впливу на вищі психічні функції мозку. Поки він недостатньо вивчений.

«Аміксин» розрекламований як противірусний і імуностимулюючу засіб. Тобто, ти ще не захворів, але вже купуєш його і приймаєш для профілактики. При цьому він зареєстрований тільки в країнах СНД. У Франції, наприклад, його вважають токсичним і негативно впливаючим на сітківку очей.

«Кавінтон». У нас цей засіб називають ліками, в той же час в США його зараховують просто до БАДів, а в Японії вилучили з продажу через неефективність.

Хондропротектори. До хондропротекторів зараховують препарати, призначені усувати будь-які проблеми суглобів. Їх часто призначають при артрозі для відновлення хряща, і не отримують результатів. Адже розвиток цієї хвороби можна уповільнити тільки за допомогою фізичних вправ.

«Корвалол». Всенародний засіб від серцевих хвороб, застосування якого діє як плацебо. Ні «Корвалол», ні «Валокордин» не впливає на перебіг серцево-судинних захворювань. Більш того, він містить фенобарбітал, який при тривалому вживанні накопичується в організмі і руйнує його. Тривале застосування цих препаратів викликає неврологічні і когнітивні порушення.

Пробіотики. Призначені лікувати дисбактеріоз. 99,0 відсотка бактерій, які містяться в цих препаратах, неживі. Вживати їх – все одно що пити звичайний кефір. І переплачувати не потрібно.

«Валідол». Протипоказань у препарату, на щастя немає, але і користі від нього теж немає. Хіба що відтворення того ж ефекту Плацебо. З серцем краще не жартувати і підходити до підбору препаратів для його лікування відповідально.

«Рибоксин». Препарат застосовується в кардіології, акушерстві, неврології. Найбільш часто використовується для лікування ішемічної хвороби серця. Його результативність досі не доведена.

«Актовегін». З 2011 року він заборонений в Канаді, а пізніше і в Європі, Австралії, Японії. А у нас – лідер продажів. У зв’язку з цим до його ефективності виникає багато питань, повідомляє bbc-ccnn.com

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.