Конотопський госпітальний округ: перші кроки…

22 березня 2019 року директор та радник з юридичних питань Сумського «Центру розвитку місцевого самоврядування», що створений в рамках Програми «U-LEAD з Європою» та за підтримки Мінрегіону України, спільно із керівництвом Сумської облдержадміністрації, Конотопської міської ради, районних рад та рад ОТГ, які є учасниками Конотопського госпітального округу, обговорили питання його розбудови та утворення Госпітальної ради.

Відповідно до визначеної законодавством формули Госпітальна рада цього округу складатиметься з 12 членів (5 - від м.Конотоп, 2 - від Конотопського району, 2 - від Буринської ОТГ і по 1 - від Буринського району, Дубов'язівської та Бочечківської ОТГ).

І деякі учасники госпітального округу вже прийняли відповідні рішення.

Говорячи про можливі напрями підтримки вторинної ланки медичної допомоги на обласному рівні, перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Вадим Акпєров зазначив, що визначальним в цьому аспекті має бути бачення самих учасників госпітальних округів, визначене у багаторічних Планах розвитку, які найближчим часом розроблятимуть Госпітальні ради.

І це абсолютно узгоджується із логікою децентралізаційних процесів, які зараз відбуваються у державі, адже пріоритети розвитку територій мають визначатися саме на базовому рівні. В цьому аспекті також дуже своєчасним стало прийняття два дні тому Буринською районною радою (про це на своїх сторінках детально розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) - БіЖ) надважливого рішення про автономізацію ЦРЛ…

Тож вітаємо і з нетерпінням очікуємо на перше засідання Госпітальної ради Конотопського госпітального округу!

Про все це повідав Сумський Центр розвитку місцевого самоврядування.

На світлині: представники від Буринського району.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.