Доки в Бурині вирують політичні протистояння щодо фунціонування Буринської ЦРЛ, в інших районах ЦРЛ перетворюють у некомерційні підприємства

інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках уже неодноразово розповідав про непроведення сесія Буринської районної щото перетворення Буринської центральної лікарні в комунальне некомерційне підприємство.

На цих сесіях не вистачає депутатського кворуму. А фракція ВО «Батьківщина» у повному сладі взагалі не приходить на пленарні засідання.

Наразі у Сумській області прийнято рішення місцевих рад про автономізацію 25 закладів охорони здоров’я вторинного рівня та 19 – третинного рівня.

Крім того, готуються пакети документів на чергові сесії місцевих рад щодо перетворення 3 центральних районних лікарень у комунальні некомерційні підприємства (Глухівська, Недригайлівська, Путивльська).

За оперативними даними, в системі e-Health зареєстровано 17 закладів вторинного рівня із 29 (59%) та 2 лікарі.

На світлині: Буринська ЦРЛ в березні 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.