АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Наш проект має на меті не лише обстеження, а й запровадження медичної культури на селі…»

Сьогодні жителі Хоружівської сільської ради Недригайлівського районну мали змогу пройти БЕЗКОШТОВНИЙ медичний огляд.

Ми продовжуємо проект «Медицина для кожного», адже зазвичай у сільській та навіть і в районних лікарнях немає багатьох вузькопрофільних спеціалістів.

Тому на базі Хоружівської сільської лікарської амбулаторії місцевих жителів приймали лікарі із Ромен. Люди проконсультувалися у таких спеціалістів, як ендокринолог, кардіолог, гастроентеролог, офтальмолог, пройшли УЗД, здали аналізи крові на цукор та вірус гепатиту «В».

Дуже раділи тому, що лікарі приїхали до них, практично додому. Бо не кожен має змогу, сили, здоров'я та фінанси, щоб потрапити на прийом до районних чи обласних спеціалістів.

Думаю, що до початку «сезону городів» ми ще завітаємо до Недригайлівського району. Крім того, вразили слова жіночки, яка говорить, що до лікарів звертаємося вже тоді, коли «зовсім упав з ніг…». Отож, наш проект має на меті не лише обстеження, а й запровадження медичної культури на селі.

Тобто, привити звичку час від часу все таки проходити профілактичні огляди, а не чекати, коли хвороба звалить зовсім з ніг!

P.S. Дякую спеціалістам, які згодилися провести прийом, керівництву Хоружівської сільської лікарської амбулаторії за гостинність. А також всім, хто сприяє розвитку і реалізацію проекту «Медицина для кожного»!

Світлина Наталії Какуші.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.