Чи вийдуть буринці на акцію проти закриття Буринської центральної районної лікарні?

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), в розділі ПОЛІТИКА з другої спроби, 27 лютого 2019 року, вдалося провести пленарне засідання 36 сесії Буринської районної ради.

Одним з основних і найважливіших питань на ньому було питання «Про сворення Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня імені професора М.П.Новаченка».

Здавалося б, депутати повинні були це питання, безсумнівно, вирішити позитивно, щоб Буринська ЦРЛ працювала й надалі без проблем.

А жителі району, звертаючись сюди, змогли поправляти своє здоров’я.

Та майже після годинної дискусії, в основному через політичні погляди та інтереси, окремі депутати утрималися від прийняття рішення.

Хто ж «утримався» від позитивного прийняття рішення щодо Буринської ЦРЛ?

Це депутати – Володимир Заєць, Микола Ліщенко, Володимир Салій та Людмила Чупіка.

Не прийняття позитивного рішення з питання «Про сворення Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня імені професора М.П.Новаченка», що означатиме для життєдіяльності Буринського району?

Медичні працівники ЦРЛ попереджуються про звільнення їх з роботи через два місяці.

Буринська центральна районна лікарня припинить своє функціонувати.

Простіше сказати – друга ланка надання медичної допомоги людям у Бурині не запрацює.

У середу, 6 березня 2019 року, біля приміщення Буринської міської ради заплановано акцію на підтримку збереження Буринської центральної лікарні та її подальшого функціонування. Початок його о 9 годині…

На світлині: пусто в центрі міста Буринь сьогодні, 3 березня 2019 року. Як буде тут 6 березня 2019 року?

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.