Смерть у Конотопі: епідемія наступає…

У Конотопі від запалення легень помер чоловік. Йому було 52 роки.

Помер у лікарні вночі – 29 січня 2019 року.

Про це розповів завідувач відділом епіддосліджень Сумського лабораторного центру МОЗ України Олександр Черняк.

За його інформацією, чоловік запізно звернувся до лікарні, захворювання спричинило ускладнення – двостороннє запалення легень.

Усього на Сумщині, станом на сьогодні, 30 січня 2019 року, хворих на грип та ГРВІ – майже 1300 людей, з них близько 820 – діти.

Наразі на карантин закрито 23 освітні заклади на Сумщині, повідомляє сайт tv.sumy.ua

Світлина сайту TopKONOTOP

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.