На Буринщині перевищений епідпоріг захворюваності на грип та распіраторну вірусну застуду

У Сумській області майже на 40 відсотків перевищений епідпоріг захворюваності на грип та распіраторну вірусну застуду.

Про це Спецкору розповіла Галина Христенко, лікар-епідеміолог «Сумського обласного лабораторного центру».

Nxkmrbза останній тиждень на Сумщині захворіло понад 7,5 тисяч осіб. Це на 0,7 % більше за попередній тиждень. З них більше ніж половина – діти. А саме - 4489, тобто 59%. Із них шкільного віку - майже 2400 осіб.

Епідпоріг перевищений у Сумах, Конотопі, Охтирці та Ромнах, а також Буринському, Великописарівському, Конотопському, Кролевецькому, Лебединському, Охтирському, Тростянецькому, Шосткинському, Великописарівському районах.

По області майже півтисячі госпіталізованих із ускладненнями середнього ступеня тяжкості, зокрема, це ангіни, менінгіти та пневмонія.

Зафіксовано 10 лабораторно підтверджених випадків грипу AH3N1.

За словами обласних епідеміологів, така ситуація склался через низький відсоток щеплень. Таких на Сумщині трохи менше 3000 тисяч. Це 17% від запланованого об’єму.

У 34-х навчальних закладах введений частковий та загальний карантин.

На світлині: Буринська центральна районна лікарня.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.