Сумщиною їздитиме поліклініка...

Як повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко, пересувний лабораторно-діагностичний комплекс, придбаний за кошти європейського проекту та обласного бюджету, курсуватиме віддаленими селами Сумщини, де не вистачає медпрацівників

«Мобільна поліклініка обладнана всім необхідним для проведення аналізів та прийому пацієнтів, – зазначив Сергій Бутенко. – У кузові автомобіля розміщений лабораторний комплекс: гемолітичні аналізатори, ультразвуковий апарат, рентген-апарат; є гінекологічне крісло, комп’ютерна техніка тощо».

До команди лікарів, які працюватимуть в поліклініці на колесах, увійдуть кардіолог, гінеколог, офтальмолог, ендокринолог та спеціалісти ультразвукового дослідження.

Автомобіль, обладнаний усім необхідним для того, аби лікар міг приймати пацієнтів прямо «на колесах».

Свою активну роботу поліклініка на колесах розпочне у квітні 2019 року.

Реалізація цього проекту – це один з позитивних прикладів впровадження медичної реформи у сільській місцевості.

Пересувний діагностично-лабораторний комплекс придбаний за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС у рамках реалізації проектів регіонального розвитку, та додаткових коштів обласного бюджету (1259 тис. гривень). Повна вартість проекту становить 6295 тис. Гривень, повідомив офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.