Жителі Соснівки просять Миколу Клочка посприяти у виділенні коштів для реконструкції амбулаторії

До Миколи Клочка, голови Сумської обласної державної адміністрації, під час особистого прийому громадян у Конотопській РДА звернувся лікар комунального некомерційного підприємства Центр первинної медико-санітарної про допомогу щодо сприяння виділення коштів на реконструкцію амбулаторії у селі Соснівка.

Микола Клочко пообіцяв, що звернеться до Кабінету міністрів України і посприяє, щоб кошти на цей медичний заклад було виділено наступного року, повідомляє офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

Він також підкреслив, що останнім часом пожвавилося підписання декларацій з лікарями як у місті Конотоп, так і Конотопському районі…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.