Буринщина одна з лідерів із підписання декларацій з лікарями на Сумщині

На Сумщині вже підписали майже 313 тисяч декларацій з лікарями, тобто, 29,0 відсотка…

За словами начальника управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергія Бутенка, серед лідерів із підписання декларацій є Буринський і Тростянецький райони, де відсоток населення, котрі уклали угоди з лікарями первинної ланки, досягає 60, та місто Суми (61 тисяча декларацій).

Аутсайдерами залишаються міста Конотоп (0,2 відсотка) та Ромни (0,3 відсотка).

Серній Бутенко звернувся до керівництва Конотопа з проханням прийняти рішення про автономізацію медичних закладів, які будуть надавати первинну медичну допомогу.

Адже часу вже залишилося дуже мало, а якщо цього не зробити, то з 1 січня 2019 року «первинку» доведеться фінансувати коштами місцевого бюджету, бо державне фінансування вже не надійде до міста…

На світлині: лікарня в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.