На Сумщині найбільше укладено декларацій з лікарями у Буринському районі

Начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій Бутенко на брифінгу закликав жителів області не зволікати з укладанням декларацій з лікарями, а керівників органів влади на місцях здійснити всі необхідні заходи, щоб перехід до нового формату надання медичних послуг відбувався безперешкодно.

Кількість підписаних декларацій у тому чи іншому районі або місті насправді говорить про ефективність роботи місцевої влади у напрямку підготовки мережі первинної ланки медичної допомоги до впровадження електронної системи eHealth.

Відзначимо, що найбільше укладено декларацій у Буринському районі – 55,0 відсотка, Липоводолинському – 46,0, Краснопільському – 30,0 відсотка від населення району.

Найменше укладено декларацій з лікарями у Конотопському районі – 2, 0 відсотка від населення району, у т.ч. в м. Конотоп – 0,1 відсотка.

А в м. Ромни ця робота взагалі ще не зрушилася з місця – 0 відсотків...

На світлині: Буринська ЦРЛ у липні 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.