На Сумщину транспортували трьох школярів, які постраждали в ДТП у Білорусії

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі СУМЩИНА, що 13 травня 2018 року близько 7 години ранку на 54 кілометрі автодороги Р-98 «Кам`янець-Шерешево-Свіслоч» поблизу с. Мартинюки автобус зі школярами Сумщини потрапив в аварію, внаслідок якої 6 дітей важко поранені і один хлопчик загинув.

Сьогодні, 31 травня 2018 року, медичним літаком АН-26 Держслужби з надзвичайних ситуацій України з Білорусі на Сумщину транспортували трьох школярів, які постраждали в ДТП.

У Брестській лікарні хлопці перебували майже три тижні.

На території аеропорту постраждалих та їхніх батьків очікували лікарі, керівництво області та міста, представники управління охорони здоров’я ОДА, поліція та рятувальники.

Після посадки літака дітей оглянули місцеві медики, діагностувавши стан середньої тяжкості, і прийняли рішення залишити їх у Сумах.

Далі за їх здоров’ям аж до повного одужання спостерігатимуть лікарі Сумської обласної дитячої лікарні. Швидкими хлопців доправили до медзакладу.

Ще троє постраждалих до Сум повернулися раніше.

Тепер усі діти, які потрапили у ДТП в Білорусі, вдома.

Керівництво області висловлює особливу подяку білоруським медикам та владі міста Брест, а також усім, хто долучився до збору коштів для лікування потерпілих, за допомогу, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.