На Сумщині збудують 12 амбулаторій, серед них – у Чернечій Слободі

Під час наради з головами районів та ОТГ, яку вів сьогодны, 04 травня 2018 року, Микола Клочко, голова Сумської обласної державної адміністрації, Сергій Бутенко, начальник обласного управління охорони здоров’я Сумської ОДА, наголосив на необхідності початку будівництва цих медичних закладів

«На території області ми будуватимемо 5 амбулаторій групової практики та 7 амбулаторій монопрактики. Розташовані вони будуть в селах – с. Чернеча Слобода Буринського району, с. Угроїди Краснопільська ОТГ, с. Синівка Липоводолинський район, в с. Коровинці Коровинська ОТГ Недригайлівського району, с. Кардашівка та с. Пологи Черничанська ОТГ Охтирського району, Мала Павлівка Комишанська ОТГ Охтирського району, с. Бездрик Бездрицька ОТГ Сумського району, а також в селах Степанівка та Кияниця Сумського району», – повідомив він.

За словами Сергія Бутенка, кошти з державного бюджету на будівництво амбулаторій вже надійшли в область. Днями має бути затверджена Постанова Кабміну про порядок використання цих коштів.

«Будівництво 12 амбулаторій, які ми запланували, нам потрібно розпочати в цьому році. Вони мають відповідати типовим проектам Міністерства охорони здоров’я, що розроблені за європейськими стандартами», – підсумував Сергый Бутенко.

На світлині: Буринська ЦРЛ.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.