У Бурині ознайомилися з реорганізацією первинної та вторинної ланок медичної допомоги

Як відомо, з квітня 2018 року розпочалась реорганізація первинної ланки медичної допомоги.

На прохання слухачів «Університету ІІІ віку» в приміщенні Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області відбулась зустріч з головним лікарем Буринської центральної районної лікарні ім.проф.М.П.Новаченка Зоєю Сидорук і головою правління районної лікарняної каси, головою громадської ради при Буринській районній державній адміністрації Петром Жуком.

Про порядок підписання декларацій з лікарями, про перспективи реформування вторинної ланки медичного обслуговування, роботу лікарняної каси детально були ознайомлені присутні.

А на запитання слухачів були надані вичерпні відповіді, повідомив Буринський районний територіальний центр соціального обслуговування населення.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.