І знову про медицину на Буринщині

Через півгодини сьогодні, 24 травня 2017 року, в Будинку ради, що в Бурині, розпочнеться пленарне засідання двадцять першої сесії Буринської районної ради. Одним із важливих питань на ньому буде виплата зарплат медичним працівникам Буринського району.

БіЖ подає дану статтю без будь-яких коментарів. Висновки можуть зробити й самі читачі порталу. З 2015 року держава запровадила цільове фінансування медичної галузі у вигляді медичної субвенції з державного бюджету. Головний розпорядник коштів – Міністерство охорони здоров’я.

Кошти спрямовуються не на утримання штатних одиниць, які є в установі, не на фінансування наявної кількості бюджетних установ.

Державний бюджет виділяє кошти із розрахунку на 1 мешканця, які проживають на території району (фінансовий норматив забезпеченості на 1 мешканця в 2017 році 892,8 гривень). На 2017 рік з державного бюджету запланова медична субвенція в сумі 20250,0 тис.грн. та дотація на енергоносії в сумі 2065,4 тис.грн., при цьому касові видатки у 2016 році були 26216,5 тис.грн.

При плануванні бюджету видатки на заробітну плату та енергоносії склали 77% та 9%.

Незначний обсяг передбачений на медикаменти, харчування та господарські напрямки.

З місцевих бюджетів залучено кошти на утримання медичних закладів у сумі 1922,5 тис.грн., у тому числі на заробітну плату з нарахуваннями – 1390,7 тис.грн. Станом на 01.05.2017 року рахується незабезпеченість в сумі 12350,3 тис.грн., у тому числі центральній районній лікарні – 8652,8 тис.грн., центру первинної медико-санітарної допомоги – 3697,5 тис.грн. У Слободі поліпшиться екстрена медична допомога Відповідно до чинного законодавства керівник бюджетної установи повинен привести мережу, штатну чисельність у відповідність до виділених коштів. Про зарплату працівникам медицини та освіти Буринщини

На світлині: Буринська центральна районна лікарня. Фото БУРИНЬinfo.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.