У БУРИНСЬКІЙ ЛІКАРНІ вперше проведена складна операція з тотального ендопротезування лівого колінного суглоба…

КНП «БУРИНСЬКА ЛІКАРНЯ» повідомила:

«Сьогодні ВПЕРШЕ в КНП "Буринська лікарня" проведена операція з тотального ендопротезування лівого колінного суглобу.

Тотальне ендопротезування колінного суглоба – це хірургічна процедура, яка полягає в заміні пошкодженого або відсутнього колінного суглоба на штучний протез.

Ендопротезування суглоба – це складна операція, яка дарує людям шанс позбутися болю та повернути рухливість.

Операційна бригада:

Лікар-ортопед: Олексій Волощук; лікарі -хірурги Бризюк Олег, Козюла Олександр, лікар-анестезіолог Сімонов Олексій.

Операція пройшла успішно!

Неймовірні відчуття надає результат роботи дружньої та професійної команди нашого колективу.

Кожний наш працівник – це гвинтик у потужному механізмі, який вже давно працює на високий результат. Вдячні всім за роботу!

Рух – це життя!»

БУРИНСЬКА ЛІКАРНЯ отримала від ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ФОКУС» гуманітарну благодійну допомогу – автомобіль швидкої допомоги… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/medytsyna/12204-burynska-likarnya-otrymala-vid-ho-ukrayinskyy-fokus-humanitarnu-blahodiinu-dopomohu-avtomobil-shvydkoi-dopomohy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.