БУРИНСЬКА ЛІКАРНЯ отримала від ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ФОКУС» гуманітарну благодійну допомогу – автомобіль швидкої допомоги…

КНП «БУРИНСЬКА ЛІКАРНЯ» повідомила:

«І знову приємна новина завдяки наполегливій роботі керівниці ІННІ РАЙДЕНКО КНП «БУРИНСЬКА ЛІКАРНЯ» ОТРИМАЛА ВІД ГО "УКРАЇНСЬКИЙ ФОКУС"ГУМАНІТАРНУ БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ АВТОМОБІЛЬ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ.

Щоденна робота медичних працівників є нелегкою справою в мирний час, проте в умовах війни українські лікарі нерідко роблять неможливе та рятують життя в надскладних умовах.

Аби підтримати наших медиків, Благодійна організація ГО "Український Фокус" передав у використання нашій лікарні Автомобіль Швидкої Допомоги. Щиро дякуємо, адже крок від кожного – перемога для всіх!»

У місті БУРИНЬ збираються ремонтувати 700 метрів дороги на вулиці за майже 8 млн грн та провести капітальний ремонт харчоблоку та їдальні в Буринському міському ліцею №1 імені В.М. Кравченка за 10 988 162 грн… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/12203-u-misti-buryn-zbyraiutsia-remontuvaty-700-metriv-dorohy-na-vulytsi-za-maizhe-8-mln-hrn-ta-provesty-kapitalnyi-remont-kharchobloku-ta-idalni-v-burynskomu-miskomu-litseiu-1-imeni-vm-kravchenka-za-10-988-162-hrn

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.