У БУРИНСЬКІЙ ЛІКАРНІ провели першу лапароскопічну операцію…

«КНП «Буринська лікарня» повідомила:

«КРИГА СКРЕСЛА!

У Буринській лікарні проводять лапароскопічні операції!

На фото бачимо, що проводилася ПЕРША операція лапароскопічна холецистектомія -застій жовчі, утворення каменів.

Ті, хто потребують подібних оперативних втручань, повинні прийти на попереднє обстеження та консультацію до спеціалістів у хірургічне відділення комунального некомерційного підприємства «Буринська лікарня ім.проф.М.П.Новаченка».

Завдяки лапараскопічному обладнанню, яке має Буринська лікарня, стало можливим лікування оперативним шляхом хірургічних та гінекологічних захворювань з мінімальним втручанням.

До речі, уже є черга на проведення операцій.

На жаль, хвороби не оминають і жителів Буринщини. Є ще одна приємна новина! Колектив Буринської лікарні поповнився новим лікарем Романом НІКОЛАЄНКОМ.

Роман Михайлович лікар-хірург вищої категорії.

До відома жителів громади: операції здійснюються БЕЗОПЛАТНО. Для цього необхідно прийти до хірургічного відділення із направленням від сімейного лікаря.

Буринська лікарня має великий потенціал для надання медичної допомоги, зокрема і лапароскопічних операцій, жителям із сусідніх громад.

Очільниця КНП «Буринська лікаря імені проф. М.П.Новаченка» Інна РАЙДЕНКО працює над розширенням сучасних медичних послуг, забезпечення лікарів необхідним специфічним обладнанням задля покращення здоров'я, вчасного діагностування і лікування хвороб».

Зауважимо, що все медичне обладнання придбається за кошти платників податків, міський бюджет також наповнюється завдяки платникам податків...

У БУРИНСЬКІЙ ЛІКАРНІ відкрито кабінет ендоскопічної діагностики… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/medytsyna/11621-u-burinskyj-likarni-vidkrito-kabinet-endoskopichnoji-diagnostiki

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.