«ЗОЛОТІ КОСМОНАВТИ» З ТЕРНІВ

Нинішнього листопада 2020 року виповнилося 40 років відтоді, коли футболісти команди «Космос» (Терни) стали чемпіонами Сумської області з футболу серед команд ДСТ «Колос».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/1427-kosmonavty-iz-terniv?fbclid=IwAR3iaIphM9mAyj9jbityL6vW3Abw-sQBmlYZx_5C80BinTIvOMAVZ9HT-88

У 1980 році участь у чемпіонаті брали 32 команди.

Багато вже років минулого відтоді, а слава про ту золоту команду й нині живе в смт Терни.

І цього вірша я присвячую всім тим, хто її завойовував…

УСІМ ЗОДОРОВ’Я ТА БЛАГОПОЛУЧЧЯ!

Ми були золоте покоління,

І про нас багато хто знав.

Мали всі тернівське ми коріння,

І славу Тернам кожен з нас додавав.

І ганяли м’яча ми на лузі…

Без м’яча не могли навіть спать.

І хотіли, щоб нашій окрузі

Славу більшу іще додавать.

Ми дружили і досі ми дружим,

Хоча й декого з нами нема…

Ми Тернам і наразі всі служим,

Прожили ми життя недарма.

І, насправді, ми є «космонавти»,

Хоча й років багато вже нам…

І в футбол ми уміли всі грати,

І приносити славу Тернам…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України з 1983 року, володар Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії в номінації «Художня література (проза та поезія)», воротар команди «Космос».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.