У Сумах «Кохання навіть осені не знає»…

Сумська обласна наукова бібліотека та Сумська організація НСПУ на чолі з Тамарою Герасименко провели літературно-музичний марафон «Кохання навіть осені не знає», в рамках літературного клубу «Дивослово», який діє при відділі абонементу.

Члени обласного літературного об'єднання та літературних студій з задоволенням декламували свою чудову поезію.

Члени обласного літературного об'єднання та літературних студій з задоволенням декламували свою чудову поезію. В теплій, дружній атмосфері, вплітаючись в літературно-музикальну композицію, щиро лунали вірші про сенс життя, про Осінь і Кохання, Кохання і Осінь...

А ще – про наших любих дітей, про мам і теплоту їхніх сердець...

Кожному автору та виконавцю вдалося знайти відгук у серцях слухачів.

Листопад поетичних емоцій присутнім подарували: Тамара Герасименко, Олександр Вертіль. Любов Матузок, Віталій Меланич, Світлана Петренко, Ірина Булахова, Ольга Бражник, Богдана Гусак, Надія Позняк, Любов Шемчук, Наталя Бурмака, Тетяна Прус, Ігор Прихожай, Юлія Еней, Тетяна Осіпенко, Альбіна Батурина, Олена Макарчук, Володимир Павленко, Анна Кройтор, Богдана Москаленко та Леся та Вікторія Бугери.

Талановитими та неперевершено яскравими були музичні виступи Людмили та Анатолія Пастушенків, Ігоря Добровольського, Ольги Козаченко, Едуарда Казацького, Руслана Тертишного та Софійки Антошкиної.

Приємно, що в наше інформаційне століття є люди, які люблять та пишуть вірші, знаходять в поезії та музиці сенс життя.

Про все це розповіла на своїй сторінці в Фейсбуці Людмила Яценко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.