Спас прийшов до нас…

Сьогодні, 19 серпня 2019 року, православні християни святкують Яблучний Спас, який символізує завершення літа та настання осені.

Ще це свято символізує Преображення Ісуса Христа. За Біблією, Христос завів трьох апостолів – Петра, Якова й Івана на гору Фавор і преобразився перед ними. Тоді вони побачили його Божество у людській природі….

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вітає своїх читачів зі святом! Бажає всім здоров’я, щастя, родинного затишку, мирного неба і благополуччя!

.........

Прийшов Спас –

готуй рукавички

про запас…

Сьогодні ж –

літнєє тепло

назад вернулося –

прийшло…

І знову

світлі небеса…

А в них –

Божественна краса.

І гріє сонечко

повсюди

До храму йдуть

святково люди.

Сьогодні Спас

прийшов до нас –

...без рукавичок

про запас…

Іван Житник.

19.08.2019 р., 8 год. 00 хв.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.