У Бурині відбувся ювілейний творчий вечір В’ячеслава Гороха «Сто віршів – сто краплин…»

Поезія В’ячеслава Гороха зачіпає за живе, сколихує душу, знаходить відгуки в людських серцях, дарує насолоду глибоким змістом.

Читаючи його вірші, можна здійснити мандрівку в країну прекрасного, чуйного та великодушного серця. І не дивно, що душа та поезія автора така багатогранна і розмаїта, адже його зростила невимовно красива земля нашого краю.

Свій ювілейний день народження В’ячеслав Павлович відзначив у родинному колі 1 вересня, а днями у святковій залі бібліотеки з ним раді були зустрітися друзі та поціновувачі поетичного слова.

Ведуча заходу Валентина Колесник розповіла присутнім про життєвий та творчий шлях талановитого земляка.

Присутнім цікаво було переглянути презентацію з фотографіями різних періодів життя В’ячеслава Гороха, послухати з вуст автора неперевершені вірші та гуморески, в яких він майстерно відтворює життєві ситуації.

Привітати Гороха В. П. прийшов Чередник С.І., заступник міського голови Буринської міської ради та в минулому учень Успенської середньої школи, де почав совою трудову діяльність В’ячеслав Павлович після закінчення Сумського державного педагогічного інституту ім. А. С. Макаренка.

Світлана Вареник, начальник відділу культури та туризму управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради відзначила, що вперше почула чудову поезію Гороха В.П., але щаслива з того, що почула її із вуст самого автора.

Колишні колеги по освітянській ниві завітали на гостину, щоб привітати ювіляра: Стасюк В.П., Дишковець М.І., Кононенко М.М., Майданевич В.М., Осадчий В.М., Лишенко О.М., Скорик Т.А., Коваленко Г.В., Кунакова О.М.

В’ячеслав Павлович є незмінним членом літературно-мистецьким центром «Світлиця», що діє при Буринській книгозбірні. Тому привітати свого колегу по перу прийшли знані поети Лариса Браташ, Віктор Осадчий та прозаїк, близький друг родини – Григорій Фастівець.

А ще В’ячеслав Горох – голова первинної організації ветеранів освіти, тож не залишилася осторонь з привітаннями голова районної організації ветеранів Ангеліна Кнуренко.

Багато приємних слів і побажань на свою адресу отримав ювіляр, море квітів та сувенірів.

Усі присутні зійшлися на одній думці – настав час зібрати напрацьований матеріал та видати збірку віршів.

Насамкінець хочеться згадати рядки із вірша В’ячеслава Гороха:

«Дай, Боже, нам здоров’я і достатку.

Душевного затишку і тепла.

І щоб ще довго-довго в нашім серці

Надія, Віра і Любов жила».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.