Падав дощ тихенько й плавно…
Кров стікала по траві…
Помирали хлопці славні
друзі - соколи мої…
Не горюйте, мам, не треба…
І не крає серце хай…
Я вернусь колись із неба…
Повернусь у рідний край…
Мамо…мамо…відлітаю
я в далекії краї…
Я не знаю, ще не знаю
янголочки де мої…
Мамо, мамо, Ви не плачте…
Не журіться по мені…
Тут зі мною рядом – браття
в небесах, а не в труні…
Ой, мамо, мамо, не ридайте –
не страдайте по мені…
Нехай музики грають славно…
Я поруч з Вами – не в пітьмі…
…Я піднявся вже на небо
(з янголям не розминувсь)…
ВИ НЕ ПЛАЧТЕ, МАМ, НЕ ТРЕБА…
Я В УКРАЇНУ ЩЕ ВЕРНУСЬ…
ІВАН ЖИТНИК.
4.06.2026 р.