ТРАВЕНЬ сів спочити в лузі…
Зеленіє все в окрузі…
Травень зна, що треба йти,
Прийде ЧЕРВЕНЬ вже сюди…
…ЧЕРВЕНЬ в річці окропився,
І росою красень вмився…
Медозбором пахне літо,
І духмяно пахнуть квіти…
Дощ у хмарах примостився,
І до літа пригостився…
І пташки теж звеселіли,
От коли б ще й потепліло!
Теплінь десь все ж забарилась…
Мо’, в дорозі притомилась?
PS: ТРАВЕНЬ глянув у очі ЧЕРВНЮ,
І сказав такі слова:
«ЖИТИ стало всім нестерпно –
Хай закінчиться ВІЙНА!
Знаю я її ти можеш
Зупинити назавжди!
УКРАЇНЦЯМ допоможеш
ВОЛЮ й СИЛУ зберегти!
Я не встиг цього зробити,
Хоч робив усе що міг…
Зміг рашистів зупинити –
УКРАЇНЦІВ все ж зберіг…»
ЧЕРВЕНЬ теж промовив слово,
Збадьорився він у мить:
«Будуть мати ВОЛЮ й МОВУ!
УКРАЇНЦЯМ ВІЧНО ЖИТЬ!»
ІВАН ЖИТНИК.
31.05.2026 р.