Цвіте бузок –
Біло-синє диво.
А поруч – моріжок
Зелений і красивий.
Синє-синє небо
Згори спогляда…
Йому також треба
МИР, а не ВІЙНА…
Світ уже чекає
ПЕРЕМОГУ НАШУ…
Бузок розцвітає,
І «дурманить» рашу…
УКРАЇНА жити
Буде все одно,
Вороги загинуть
Підуть всі на дно…
Разом із «москвою» –
Не потрібний хлам…
Й разом під водою
«Запанують» там…
Синє-синє небо
Згори спогляда…
Йому також треба
МИР, а не ВІЙНА…
PS:…ГЕРОЇ не вмирають.
Вони на небесах…
Бузочок розквітає
Й освітлює їм шлях…
ІВАН ЖИТНИК.
17.05.2026 р.