Урятуйте СУМИ – дайте зброю нам!
У нас сумно всюди – радість ця катам!
Урятуйте СУМИ – спасіть же сумчан!
Вже безмежно сумно – плачно усім нам!
НАТО, вам не чути – рвуться КАБи тут!
ворогів ракети місто розірвуть!
Таке слабе НАТО? Окупанти пруть…
Може, годі спати? Вибухів не чуть?
США, а ти не бачиш яка бійня тут?
Дітки плачуть й плачуть… Виживуть… чи вб’ють?
СУМИ не померли… СУМИ ще живуть!
ЗСУ відважні, а сумчани вперті, ерфе проженуть…
Її вже ганяли років три тому…
З міста проганяли… Гнали у пітьму…
…Урятуйте СУМИ – дайте зброю нам!
Бити катів всюди – ВИЖИТИ СУМАМ!
Урятуй, ЄВРОПО! Урятуй же СУМИ!
Щоб не стало зовсім у ЄВРОПІ сумно…
Летять безпілотники вже до вас щодня…
Значить, наближається і до вас війна…
ІВАН ЖИТНИК.
20.09.2025 р. 17 год. 30 хв.