Хореографічний колектив «Inkadance» з Тернів виборов перше місце на Х Міжнародному фестивалі-конкурсі «Talent Fest»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі КУЛЬТУРА розповідав про успіхи юних тернівських танцювальних колективів на різноманітних конкурсах – обласних, всеукраїнських та міжнародних.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/kultura/7160-tantsiuvalnyi-kolektyv-inkadance-z-terniv-peremih-na-mizhnarodnomu-ta-vseukrainskomu-konkursakh

І ось нова приємна новина.

Хореографічний колектив «Inkadance» (молодша група) взяла участь у Х Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Talent Fest».

І колектив виборов 1 місце.

«Вітаю моїх найменшеньких «inkadencиків», більшість з бенефісом і першою перемогою! Ви – справжні молодчики! Люблю Вас мої крихітки», написала в групі «Тернівська Дитяча Школа Мистецтв» у Фейсбуці вчитель хореографії Тернівської ДШМ, керівник колективу «Іnkadance» ІННА КОЗЬМЕНКО.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/kultura/7138-inna-kozmenko-shcho-my-zmozhemo-daty-ditkam-u-dytynstvi-vklasty-v-ikhni-malenki-ta-vidverti-serdechka-te-i-otrymaiemo-v-maibutnomu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.