Завдяки депутатській більшості Буринський РБК передано на баланс Буринській ОТГ

Це сталося на другому пленарному засіданні першої сесії Буринської міської ради, яке відбувалося 22 січня 2021 року.

Депутатській більшості, до складу якої входять депутати від політичних партій «Слуга народу», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Європейська Солідарність», «Аграрна партія України» та Павло Качур від «ОПЗЖ» (всього 15 депутатів із 26, які обрані до Буринської міської ради) вдалося розглянути це питання як першочергове.

І за нього було проголосовано.

Як це відбувалося, читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) можуть дізнатисся з відео за гіперссилкою https://ivanzhytnyk.com/videos/7054-persha-sesiia-burynskoi-miskoi-rady-vosmoho-sklykannia-shche-ne-zavershyla-svoiei-roboty-video

На світлині: Буринський районний будинок кудьтури.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.